054-4383447

בידוד צנרת

כדי למנוע הפסדי חום וקור המהווים בזבוז משאבי אנרגיה רבים, כאשר מדובר על בידוד צינור מים יש לדאוג שצינורות המים החמים והקרים יהיו מבודדים כהלכה.
בבידוד תרמי לצנרת, צינורות המים הקרים מבודדים בדרך כלל ע״י פוליאוריטן מוקצף יצוק באמצעות מכונת יציקה בעלת לחץ גבוה אל תוך תבנית פח אשר עוטפת את הצינור תוך השארת מרווח מתאים לשם יציקת הפוליאוריטן וכתוצאה מכך מתקבלת התוצאה של הבידוד התרמי היעיל והאפקטיבי ביותר.
צינורות המים החמים מבודדים באמצעות שרוולי צמר סלעים לסוגיו השונים כאשר מעליהן מותקנת בדרך כלל שכבת הגנה חיצונית של פח על סוגיו השונים לפי בקשת המזמין.
במקרים מסויימים ניתן להחליף את שכבת המגן החיצונית בחומרים אחרים כגון תחבושות גזה ומריחת חומר אקרילי בהתאם לדרישת המתכנן.

לקבלת הצעת מחיר התקשר עכשיו!

בידוד תרמי לצנרת מכל הסוגים

בידוד צנרת מיזוג אויר

בידוד מיכלים נגד חום וקור

בידוד צנרת מים חמים

בידוד לצנרת קיטור

בידוד צנרת שמן חם

לבידוד תרמי של צנרת קרה ניתן להשתמש התרמילי צמר זכוכית מסוג דואלטמפ׳ שמתאים לטווחי טמפ׳ של + 5 מעלות צלזיוס ל- + 130 מעלות צלזיוס.
לבידוד צנרת קרה לטווח של + 5 מעלות צלזיוס ומטה עד לטמפ׳ של -40 מעלות צלזיוס נשתמש ביציקת פוליאוריטן.
לצנרת חמה של קיטור ושמן חם בטמפ׳ של + 130 מעלות צלזיוס נשתמש בתרמילי צמר סלעים בצפיפות גבוהה של 120 ק״ג/מ״ק

המלצות מלקוחות בנושא בידוד לצנרת

פרויקטים של בידוד תרמי לצנרת שבוצעו בחברתנו

רוצה לקרוא עוד על בידוד צנרת ותחומי פעילות נוספים?

צינורות בידוד תרמי

חומרי בידוד תרמי נפוצים

בידוד תרמי מתאר שיטות שונות וחומרים שונים המשמשים למזעור מעברי חום בין שני גופים הנושאים טמפרטורה שונה. בידוד זה מתבצע באמצעות חומרי בידוד תרמי שונים

ציפוי פוליאוריאה חמה בבבריכת נוי בשרונה, תל אביב

איטום בריכות

באיטום בריכת נוי ובריכת דגים יש לבחור בקבלן ביצוע מקצוען בתחום ולהשתמש בחומרי האיטום הטובים ביותר הקיימים בתחום כמו פוליאוריאה ולא להתנהל בנושא בקלות דעת.

איטום בפוליאוריאה וצביעת בריכת שחיה בקיבוץ אלומות

פוליאוריאה כחומר איטום

פוליאוריאה משמשת כחומר איטום אידיאלי העמיד ביותר בפני שחיקה, נדבקת באפקטיביות לכל משטח ומאושרת למגע עם מזון ומי שתיה מה שהופך את הפוליאוריאה לחומר איטום אפקטיבי עבור מרבית המשטחים וחומרי הגלם

סגירת תפריט
Call Now Button