054-4383447

עבודות פוליאוריאה שונות לצורכי איטום

עבודות פוליאוריאה שונות לצורכי איטום

פוליאוריאה כאמצעי איטום הטוב ביותר לצרכים שונים ומגוונים

איטום פוליאוריאה חמה לצורך איטום נגד גזים

איטום פוליאוריאה נגד גזים מד"א קרית אונו
איטום פוליאוריאה נגד גזים מד"א קרית אונו

במרכז מד״א בקרית אונו, ביצענו עבודה של איטום פוליאוריאה חמה לצורך איטום נגד גזים במבנה בקרה ראשי במפקדה בקרית אונו. במקום הוקם אולם בקרה מרכזי גדול לשעת חירום והיה צורך לאטום אותו לחלוטין נגד חדירת גזים. 
חברת אורטק שהינה חברה רצינית אשר עוסקת בתחום המיגון, לקחה על עצמה את המשימה של מניעת מעבר הגזים באמצעות איטום עם חומר בידוד פוליאוריאה. 

קירות ותקרת האולם כוסו בלוחות עבים שעשויים מחומר משוריין בעלי תנאי סיבולת מיוחדים בהתאם לתקן המיגון הנדרש ואשר עליהם היתה דרישה לבצע על פי המפרט הטכני איטום פוליאוריאה חמה כדי לאטום חדירת גזים. השלב הבא אשר בוצע על ידי רותם בידוד היה איטום כל הסדקים והחיבורים בין הפלטות באמצעות מרק מיוחד על בסיס חומר בידוד פוליאוריטן מתוצרת סיקה הנקרא סיקה פרו 3. לאחר ליטוש ויישור במקומות הדרושים, התקנו מערכת פריימר מיוחדת על בסיס אפוקסי מסוג סיקה פלור 156. לאחר פרק זמן של מספר שעות ולאחר יבוש הפריימר, התזנו שכבת פוליאוריאה חמה בעובי 2 מ״מ כנדרש. לאחר בדיקת הלחץ משנתברר שהאולם אטום לחלוטין למעבר אוויר, הותקנו על ידי אחרים לוחות גבס מיוחדים עד לקבלת הגמר הרצוי למזמין. תוך ארבעה ימי עבודה האולם היה אטום לחלוטין נגד מעבר גזים. 

העבודה של איטום פוליאוריאה חמה לצורך איטום נגד גזים הוכיחה את גם הפעם את יעילותה הרבה. 

בסיס אפוקסי מסוג סיקה פלור 156
בסיס אפוקסי מסוג סיקה פלור 156

איטום נגד גזים בפוליאוריאה חמה במד”א קרית אונו 

דבר איתנו עכשיו ונסביר מה רצוי לעשות בנקודה בה אתה נמצא

איך ביצענו איטום בריכה במספר פרויקטים שונים

בבניין עזריאלי החדש בראשון לציון אשר הוקם לפני כשלוש שנים, נקראנו לבצע איטום בריכה אקולוגית.
את איטום הבריכה ביצענו פעמיים לשתי בריכות נוי אקולוגיות שונות משני צידי הכניסה למבנה.
לצורך איטום הבריכות, הוזמנו על ידי הקבלן אברהם ברדריאן בע״מ לבצע איטום בריכה באמצעות פוליאוריאה בהתזה חמה.
הפעולה הראשונה אשר בוצעה על ידנו היה ביצוע קרצוף רציני של פני השטח באמצעות ציוד מיוחד אשר הבאנו לאתר של מכונה לניקוי חול כולל מדחס אוויר רב עוצמה בעל הספק גבוה של שבעת אלפים ליטרים בשישים שניות.
לאחר ביצוע ניקוי החול, נחשפו כל חורי הסגריגציה בבטון בקירות וברצפה. כל החורים נאטמו באמצעות חומר על בסיס צמנט אפוקסי המכונה סיקה 720 או בשמו המקצועי סיקה גרד 720 אפוסום המשמש לחיזוק ושיקום מבנים וליישור והחלקת בטונים תלת מימדיים, עד להחלקה סופית של כל פני השטח. השלב הבא היה שלב התקנת הפריימר האפוקסי המשמש כאמור כשכבת גישור להדבקה מושלמת של הפוליאוריאה.

איטום בפוליאוריאה חמה של בריכת נוי אקולוגית בקניון עזריאלי, ראשון לציון
איטום בפוליאוריאה חמה של בריכת נוי אקולוגית בקניון עזריאלי, ראשון לציון
ציפוי פוליאוריאה חמה בבבריכת נוי בשרונה, תל אביב
ציפוי פוליאוריאה חמה בבבריכת נוי בשרונה, תל אביב

במקרה זה השתמשנו במערכת פריימר אפוקסי בעלת ייבוש מהיר תוצרת סיקה הנקראת סיקה פלור 159 שהוא למעשה יסוד פריימר אפוקסי דו רכיבי, ודליל במיוחד. חומר זה דומה מאוד לסיקה פלור 156 והשוני היחידי בינהם היא מהירות הייבוש. הסיקה פלור 156 מתיבש תוך חמש עד שש שעות והסיקה פלור 159 מתיבש תוך שעתיים שלוש. קיים שוני נוסף קטן ביניהם והוא המחיר. הסיקה פלור 159 יקר משום מה בחמישים אחוזים יותר מהסיקה פלור 156. לאחר שלוש שעות ביצענו ציפוי פוליאוריאה – התזנו פוליאוריאה מסוג סיקה לסטיק ST 841 בעלת עמידות למי שתיה ומזון כדי שהדגים בבריכה לא יורעלו למוות.

איטום בריכה, משטח מזרקה בשרונה בתל אביב.
איטום בריכה, משטח מזרקה בשרונה בתל אביב.

גם בפרויקט נוסף בדומה לאיטום הבריכות האקולוגיות בעזריאלי בשרונה בת״א, קיבלנו הזמנה מאותו קבלן מירושלים לבצע איטום באמצעות פוליאוריאה לבריכה שמורכבת ממזרקות מים נמוכות בעלות זרימה נמוכה מתמדת. אופי העבודה היה די דומה לזו שבוצעה בעזריאלי בראשון לציון. השתמשנו באותם חומרים, הפריימר האפוקסי היה מסוג סיקה פלור 156 הרגיל והתוצאה היתה כרגיל – מושלמת. 

לפני כחודשיים סיימנו לבצע איטום בריכה אקולוגית נוספת באותה שיטה עבור אותו קבלן בפרויקט תוצרת הארץ בתל אביב. במקרה זה היה מדובר בריכת נוי גדולה מבעבר ולוח הזמנים היה מאוד צפוף לביצוע העבודה ולמרות זאת השלמנו את הפרויקט בזמן בצורה המושלמת כתמיד. 

איטום בריכה בפוליאוריאה חמה הינה תחום ההתמחות שלנו ורשימת הלקוחות המרוצים שלנו הולכת וגדלה מיום ליום. 

אודות כותב המאמר:

זכי רותם מנכ”ל רותם בידוד בעל ניסיון עשיר ומגוון בבידוד ואיטום.
כבר בתחילת שנות השבעים של המאה הקודמת ניהל את פרויקט הבידוד של הקמת
בית הזיקוק לנפט באשדוד. פיקח וניהל צוות עובדים גדול של עובדים וקבלני משנה של עשרות עובדים.
במשך השנים צבר ניסיון מעשי בשטח והמשיך לנהל פרויקטים של הקמת בתי קירור בשיטת הטרן קי ועבודות בידוד ואיטום מכל הסוגים.
עבר השתלמויות וסיים בהצלחה את לימוד רזי האיטום במיכללת מישלב בהדרכתו של מהנדס האיטום מר רפי מיימון וקיבל תעודה של אוטם מקצועי מוסמך.

שיקום בטון ואיטום צינור ביוב

עבודה נוספת אשר ביצענו לפני שנתיים הייתה באילת עבור חברת הביוב והמים עין נטפים באילת המסונפת לעיריית אילת. בעבודה זו נתבקשנו לבצע שיקום ואיטום צינור ביוב בכמות של עשר יחידות באזור המלונות הדרומי של אילת, בסמוך למסעדת הדגים המיתולוגית המפלט האחרון באילת.
עומק השוחות הממוצע היה כ- 5 מטרים. שוחות הביוב אשר עשויות מטבעות בטון בקוטר 1.2 מטר נפגעו עם השנים וחלקי בטון החלו להתנתק מדופן השוחות וברזל הזיון החשוף, החליד באופן משמעותי ולכן הוחלט לבצע את שיקום ושיפוץ שוחות הביוב ואת איטום צינור הביוב באופן כזה שיוכלו להמשיך ולתפקד למשך שנים רבות נוספות. הבעייה היחידה היתה שאין אפשרות לנטרל את מערכת הביוב מלפעול וכל עבודת השיקום והאיטום חייבת להתבצע בזמן שמי הביוב ממשיכים לזרום באופן רציף בתחתית השוחות בין התעלות שמחברות את כל השוחות זו לזו.

בעיה נוספת הייתה קוטר כניסה קטן מאוד לצורך כניסה לתוך השוחות. לצורך כך בא לעזרתנו קבלן התפעול הקבוע של המזמין אשר הסיר את כל תקרות הבורות והקים סביבן חומת מגן למניעת נפילה של עוברי אורח ובעלי חיים. כמו כן, בכל תחתית של שוחה, נבנתה רצפת עץ בקוטר השוחה כדי שנוכל לעבוד בבטחה עם פיגומים מתאימים וסולמות במידת הצורך. 

כדי לנקות את הקירות ולהתחיל את עבודת השיקום, הבאנו לאתר את מכונת ניקוי החול כולל כל הציוד הנלווה ומיקמנו אותו בשטח. באמצעות ניקוי החול הסרנו מהדפנות את כל חלקי הבטון הרופפים וחשפנו את ברזל הזיון עד למצב של סילוק כל הקורוזיה והחלודה עד לקבלת גוון מתכתי בוהק. מיד לאחר מכן טיפלנו בברזל הגלוי של זיון הבטון בחומר מיוחד של סיקה הנקרא סיקה טופ ארמטק 110 המיועד לתת הגנה אנטי קורוזיבית לברזל בבטונים ומקשר בין תשתיות צמנטיות ולשיקום ברזל זיון בבטון. השלב הבא היה מילוי והחלקת כל החורים והבורות בקירות אשר נפגעו באמצעות חומר צמנטי מיוחד הנקרא סיקה ראפ פאוור של חב׳ סיקה גילאר עד לקבלת החלקה סופית של כל הדפנות. 

שיקום ואיטום צינור ביוב באילת
שיקום ואיטום צינור ביוב באילת

השלב הבא לאחר מכן היה המשך רציף של תהליך השיקום והתקנה של מערכת טיח צמנט אפוקסי מסוג סיקה גרד 720 אפוסום המשמש כשכבת מילוי והחלקה סופיים לכל מערכת האיטום ולמערכת איטום צינור הביוב בפרט. בשלב הבא התקנו מערכת של פריימר אפוקסי מסוג סיקה פלור 156 המשמש במקרה זה כתשתית קבלה להדבקות מושלמת של פוליאוריאה חמה. 

במהלך עשרים וארבע לאחר מכן ביצענו התקנה של מערכת פוליאוריאה בהתזה חמה במכונת התזה משוכללת תוצרת ארצות הברית ממפעלי חברת גרקו. לצורך הפעלה תקינה ורציפה של מכונת ההתזה הבאנו לאתר את מחולל הזרם החשמלי שלנו בעל מנוע דיזל רב עוצמה בעל תפוקה של 55 קי וי איי. כל עבודות השיקום והאיטום בשוחות וצינור הביוב בוצעו בזמן שמערכת הביוב כולה לא פסקה לרגע מלכת וכל העבודה בוצעה בתנאים קשים עם ציוד הגנה מהסוג הטוב ביותר שקיים. 

עוד פרויקט מוצלח של שיקום בטון ואיטום צינור ושוחות ביוב בוצע על ידנו בהצלחה מרובה. 

שיקום ואיטום צינור ביוב באילת
שיקום ואיטום צינור ביוב באילת

ניקוי חול ואיטום קירות מרטיבות באמצעות פוליאוריאה

איטום קירות מרטיבות
איטום קירות מרטיבות

ניקוי חול ואיטום קירות מרטיבות באמצעות חומר בידוד פוליאוריאה ביצענו לפני כשלוש שנים בבית אריזה לתמרים ערדום. בית האריזה שוכן ליד קיבוץ יטבתה, והוא בבעלות של המפעלים אזוריים השייכת למועצה אזורית חבל אילות. בבית האריזה קיימת מערכת של ארבעה חדרי הבחלה לתמרים. השטח הכללי של המבנה הינו למעלה מ- 800 מ״ר. המבנה כולו נבנה בעבר מפנלים יצוקים בפוליאוריטן מוקצף בין שתי דפנות פח לבן. במשך תהליך ההבחלה, החדרים מתחממים לטמפ׳ גבוהות ובנוסף הלחות במשך התהליך מגיעה ל- 90% ובחלל החדרים נפלטים מהתמרים גם אדי סוכר במשך תהליך ההבחלה. שילוב זה גרם לתהליך קורוזיבי והצבע הלבן של קירות ותקרה המבנה החלו להחליד ולהתקלף. במשך השנים ניסו בערדום לגרד את הצבע ולצבוע במקומו צבעים וציפויים שונים אך דבר לא עזר. כתמי החלודה הופיעו שוב ושוב והתעוררה הסכנה שכל תהליך ההבחלה בחדרים תיפסק לאלתר על לפתרון הבעיה בגלל תנאים סניטריים הנוגדים את מדיניות משרד הבריאות. 

לאחר מחקר מקיף בנושא שערך מנהל האחזקה של המפעל, הוחלט למסור לנו את עבודת השיקום של כל המבנה מבפנים ולבצע איטום של הקירות מרטיבות. כדי לנקות את הקירות ולהתחיל את עבודת השיקום, הבאנו לאתר את מכונת ניקוי החול כולל כל הציוד הנלווה ומיקמנו אותו בחזית המבנה. באמצעות ניקוי החול הסרנו מהדפנות את כל חלקי הצבע הרופפים ואת כל החלודה עד לקבלת קירות פח מבריקים ללא שום כתמי חלודה. במקומות רבים בדפנות החליד הפח עד היסוד והיינו חייבים לכסות מקומות אלו בטלאי פח מתאימים ולכן נאלצנו להרכיב בהתאמה חלקי פח חדשים כדי שנוכל להתחיל בתהליך ציפוי פוליאוריאה.

לאחר גמר שלב ההכנות של איטום הקירות מרטיבות נכנסנו מיד לשלב הבא. על גבי הפח המלוטש והמבריק, התקנו מערכת פריימר מתאימה למתכת ולאחר גמר הייבוש ביצענו איטום באמצעות פוליאוריאה ע”י התזת פוליאוריאה חמה בעובי 2 מ״מ. הפוליאוריאה נתנה גם הפעם פתרון מושלם. ציפוי פוליאוריאה זה מגן היטב על קירות המבנה והתקרה כבר קרוב לשלוש שנים ויחזיק מעמד עוד שנים רבות. ניקוי חול ואיטום קירות מרטיבות בפוליאוריאה ממש הציל את מערך ההבחלה של התמרים לשנים רבות קדימה. 

רותם בידוד בהנהלת זכאי רותם מבצעת עבורנו עבודות בידוד ואיטום בפוליאוריטן מוקצף ובחומרי איטום שונים במשך תקופה של למעלה מ-10 שנים לשביעות רצוננו המלאה

א.ש עבודות בידוד ופחחות בע"מ

חברת רותם בידוד ביצעה עבורנו עבודת איטום בתשתיות של חוות המכלים החומציים והבסיסיים כהכנה יסודית וציפוי פוליאוריאה. אנו שבעי רצון מהעבודה המקצועית והשירות האדיב והמסור הכולל עמידה בזמנים וביצוע העבודה עם שימת לב לכל הפרטים

שרותי אקולוגיה - מפעל למחזור וטיפול בפסולת תעשייתית

איטום מאגר מים באמצעות פוליאוריאה

במפעל קוקה קולה בהוד השרון, ביצענו איטום מאגר מים באמצעות פוליאוריאה. 

במפעל נתעוררה בעיה של נזילות מים רציניות משני מאגרי המים של מערכת הספרינקלרים לכיבוי אש בכל רחבי המפעל. שני המאגרים עשויים ממתכת מגולוונת ומתנשאים לגובה של 8 מטרים, קוטר כל מיכל 5.5 מטר. מיכלי הפח החלידו במשך השנים עקב רטיבות מתמדת ונזילות מים סביבתיות קבועות. 

לאחר ריקון המיכלים מהמים, נכנסנו לתוכם וביצענו במפגש התחתית עם הקירות רולקות ממרק על בסיס פוליאוריטן מסוג סיקה פרו 3. היות והנזילות היו רק עד לגובה של כמטר מהקרקעית, הסתפק המזמין בציפוי ואיטום פוליאוריאה עד לגובה של כ- 2 מטרים בלבד. 

לאחר יבוש הפריימר, התזנו שכבת פוליאוריאה בעובי של 2 מ״מ ובזה נסתיים שלב איטום מאגר מים אחד, מיד לאתר מכן ביצענו את איטום מאגר המים השני. לאחר סיום האיטום באמצעות פוליאוריאה בתוך מאגרי המים, ביצענו הסרת שאריות החלודה מבחוץ בכל היקף המיכלים עד לגובה של כמטר ולאחר מכן ביצענו צביעה סופית להגנת הפח החשוף. 

עברו למעלה משנתיים והמיכלים מתפקדים כהלכה ללא דופי. 

איטום מאגר מים באמצעות פוליאוריאה הינו הפתרון הטוב ביותר הקיים כיום בענף.

איטום מאגר מים באמצעות פוליאוריאה
איטום מאגר מים באמצעות פוליאוריאה

שיקום בטון ואיטום בריכות שחיה בפוליאוריאה

לפני כחודשיים, סיימנו את פרויקט השיקום והאיטום של בריכות שחיה באמצעות פוליאוריאה בקיבוץ אלומות. לפני מספר שנים הושבתה בריכות השחייה משימוש עקב אובדנים של עשרות מטרים מעוקבים של מים ביממה והוחלט לבצע איטום מחדש של כל הבריכה.

איטום בפוליאוריאה וצביעת בריכת שחיה בקיבוץ אלומות

בקירות הבריכה ובקרקעית היה צורך להסיר את שאריות הצבע המתקלף ואת שכבת האיטום הישנה. כמו כן נוצר הצורך לנקות היטב את כל החריצים בקירות וברצפה. גם במקרה זה כמו בכל תהליך של איטום בריכות שחיה הבאנו לשטח את המכונה והציוד לניקוי בחול וביצענו הכנה יסודית של השטח לקראת יתר שלבי העבודה אשר כללו בין היתר, מילוי יסודי של הסדקים והחריצים במרק מיוחד על בסיס פוליאוריטן מסוג סיקה פרו 3 ומריחת שכבת פריימר אפוקסי מסוג סיקה פלור 156 לשם קבלת קישור והדבקה מירבית של חומר האיטום הסופי. 

השלב הבא בתהליך איטום בריכות שחיה הוא התזת פוליאוריאה בעובי 2 מ״מ על כל שטח הרצפה והקירות כולל תעלות הגלישה מסביב לבריכה. השלב הבא והאחרון היה התקנת מערכת צבע אליפטי דו רכיבית על בסיס פוליאוריטן מתוצרת סיקה שאינו דוהה בשמש, מסוג סיקה קור EG5  בגוון Sky blue RAL5015 (גוון תכלת) אשר הפך להיות הגוון הסופי של בריכת השחיה. לאחר סיום שיפוץ הבריכה עברנו לשיקום בטונים ושיפוץ כללי של בור האיזון של הבריכה. בור האיזון היה במידת שטח של כ- 15 מ״ר ובגובה 2 מטרים.

עקב הלחות המתמדת נפלו במשך השנים חלקי בטון מהתקרה וברזן הזיון של הבטון נפגע ברובו מחלודה. גם בקירות ניתקו רוב אריחי הקרמיקה מהקירות כולל חלקי בטון. באמצעות המכונה לניקוי חול, ביצענו ניקיון יסודי בחול והסרנו את כל חלקי הבטון הרופפים.

בריכת שחיה בקיבוץ אלומות לפני יישום הפוליאוריאה

לאחר מכן טיפלנו בברזל הגלוי של זיון הבטון בחומר מיוחד של סיקה הנקרא סיקה טופ ארמטק 110 המיועד לתת הגנה אנטי קורוזיבית לברזל בבטונים. 

השלב הבא של איטום בריכות שחיה היה מילוי והחלקת כל החורים והבורות בקירות אשר נפגעו באמצעות חומר צמנטי מיוחד המכונה סיקה ראפ פאוור של חב׳ סיקה גילאר. עם סיום עבודות שיקום הבטון, התקנו את יתר מערכת האיטום בפוליאוריאה. ראשית ביצענו התקנה של מערכת פריימר סיקה פלור 156  ולאחר מכן התזת פוליאוריאה טהורה בעלת עמידות למי שתיה וכימיקלים.         

גם במקרה זה הוכחה התזת הפוליאוריאה החמה כפתרון המושלם ביותר לאיטום בריכות שחייה. 

איטום פוליאוריאה - בריכת שחיה קיבוץ אלומות

עם סיום פרויקט המיגון שביצענו במוקד הארצי של מד"א בקרית אונו, אני רוצה להודות לך על ביצוע עבודות האיטום בפוליאוריאה. העבודה נעשתה ללא דופי תוך עמידה בלוחות הזמנים ולשביעות רצונם של כל המעורבים בפרויקט. ישר כח!

אורטק - מערכות מיגון בע"מ

חברת רותם בידוד ביצעה עבורנו איטום בריכות מזרקה בעזריאלי שרונה תל אביב באמצעות פוליאוריאה חמה ואיטום משטח תקרה באותו אתר באמצעות יריעות ביטומניות. העבודות בוצעו במקצועיות רבה וביעילות לשביעות רצוננו המלאה. אנו ממליצים על זכי רותם מכל הלב!

אברהם ברדריאן בע"מ

איטום רצפות בפוליאוריאה חמה

במעבדות של חברת הייטק גדולה השוכנת בהרצליה ביצענו איטום רצפות בפוליאוריאה חמה במסגרת הרחבת מבנה המעבדות בשטח חדש. שטח הרצפה הכללי של המעבדות היה כ- 300 מ״ר. במקום הותקנה רצפה צפה עשויה מלוחות פח מגולוון אורך 2 מטרים ורוחב אחד מטר. קיבלנו הזמנה לביצוע איטום בכל המפגשים בין הפחים באמצעות התזת פוליאוריאה. לאחר ניקוי כל השטח מאבק באמצעות שואב אבק תעשייתי רב עוצמה, עברנו לשלב הבא שהיה מילוי כל הסדקים במפגשים במרק פוליאוריאני מסוג סיקה פרו 3.

בשלב זה הגיע לשטח מפקח האיטום ועצר לנו את עבודת איטום הרצפות בטענה שהפוליאוריאה אינה מתאימה לביצוע עבודה זו.
לפי המפרט הטכני החלופי החדש שכתב מפקח האיטום, רכשנו פסי יריעות אי פי די אם מיצרן ספיציפי מאזור ירושלים כולל פריימר ודבק מיוחדים למטרה זו. לאחר שביצענו למעלה ממחצית העבודה, גילה המזמין שיריעות האי פי די אם שנרכשו בהוראת המפקח אינן עומדות בתקן אש ועבודתנו הופסקה לאלתר בפעם השניה. לאחר דין ודברים בין המזמין לבין מפקח האיטום, הוחלט להסיר את כל היריעות שאינן עומדות בתקן אש ולחזור לתכנית המקורית והיא איטום רצפות המבנה באמצעות ציפוי פוליאוריאה בהתזה לפי התכנון הראשוני. 

עבודת הסרת היריעות היתה קשה מנשוא ולבסוף התחלנו את כל התהליך של יישום מערכת הפוליאוריאה מהתחלה: התקנת מערכת פריימר אפוקסי והתזת פוליאוריאה כמתוכנן. גם הפעם ידה של  הפוליאוריאה היתה על העליונה וניצחה ניצחון מרשים חומרי איטום חליפיים. 

 

איטום רצפות בפוליאוריאה

פרויקט נוסף של איטום רצפות ביצענו במרכז גרעיני שורק. שם עלה הצורך לבצע איטום של רצפות המטבח בחדר האוכל בפוליאוריאה. המטבח ממוקם בקומה שניה של המבנה ומערכת האיטום הקיימת כשלה ומים החלו לחדור לחדרי משרדים ולחדר הספריה שבקומה מתחתיה. 
במקום בוצע שיפוץ כללי וכל מרצפות הקרמיקה נעקרו ומילוי החול סולק אף הוא מהמקום. ערכנו בדיקת שליפה לרצפת הבטון שלאחריה נתברר לנו שיש לקרצף את הבטון החלש עד להגעה לשכבת בטון חזקה דיה.
לצורך כך הבאנו לשטח מכונת קירצוף לבטון אשר בעזרתה קורצפה שכבת הבטון החלשה בגובה של כ-5 ס״מ. לאחר מכן ביצענו התקנה של מערכת צמנט אפוקסי תלת רכיבית מסוג סיקה גרד 720 אפוסום ברצפה. לאחר ארבעה ימים ביצענו שכבת פריימר מסוג סיקה פלור 156 ובשלב הסופי התזת פוליאוריאה בעובי 2 מ״מ. עברו כארבע שנים ורצפת המטבח פועלת ללא דופי.

גם פרויקטים אלו של איטום רצפות בפוליאוריאה חמה הוכתרו כהצלחה מרובה. 

דבר איתנו עכשיו ונסביר מה רצוי לעשות בנקודה בה אתה נמצא

סגירת תפריט
Call Now Button